Hydranty (przegląd, pomiar wydajności)

Nasza oferta » Hydranty (przegląd, pomiar wydajności)

Wykonuję pomiary wydajności i ciśnienia hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych – roczne oraz do odbiorów budynków.

Przegląd hydrantów dokonywany jest na terenie woj. warmińsko-mazurskiego: Olsztyn, Kętrzyn, Szczytno, Węgorzewo, Giżycko, Bartoszyce, Mrągowo, Pisz, Ełk, Nidzica, Działdowo, Ostróda, Mikołajki, Biskupiec, Lidzbark Warmiński, Orzysz...

Ponadto: Myszyniec, Kolno, Chorzele, Mława, Przasnysz, Ostrołęka, Maków Mazowiecki...


Na końcu tego tekstu czekają na Ciebie ciekawe rozwiązania Twoich problemów.

Nagle znalazłeś się w centrum palącego się budynku, którym zarządzasz. Chcesz ugasić pożar korzystając z sieci hydrantowej, bo przecież Twój budynek został wyposażony w hydranty wewnętrzne. Swoim działaniem na pewno uratujesz komuś życie, bądź budynek. Ale chcesz otworzyć skrzynkę hydrantową a tu niespodzianka brakuje kluczyka, bądź kluczyk znajduje się u konserwatora a niestety konserwator wyjechał na urlop. W końcu w jakiś sposób otworzyłeś hydrant i tu znowu niespodzianka brakuje prądownicy hydrantowej. Przypominasz sobie, że w pobliżu znajduje się drugi hydrant. Tym razem z łatwością otwierasz skrzynkę hydrantową w pełni wyposażoną. odkręcasz zawór - chyba coś jest nie tak woda ledwo co leci z prądownicy. Niestety tak pożaru nie ugasisz.

Czy to jest koniec Twoich problemów?

Jesteś właścicielem bądź zarządcą budynku, po takim zdarzeniu chciałbyś uzyskać odszkodowanie, bo co miesiąc odprowadzałeś składkę do ubezpieczyciela.

Jak myślisz czy firma ubezpieczeniowa będzie mogła wypłacić Tobie odszkodowanie, gdy nie zadziałały hydranty i nie posiadasz odpowiedniego protokołu?

Teraz do Twoich drzwi puka prokurator - spalił się budynek została ranna jedna osoba. I tu dalsze problemy, sprawy sądowe.

Osoba poszkodowana chce uzyskać od Ciebie odszkodowanie.

Przed tą sytuacją kontrola ze strony Państwowej Straży Pożarnej była by dla Ciebie zbawieniem, ale tu też należy wykazać się odpowiednim protokołem z co rocznego przeglądu hydrantów.

Już za chwile poznasz sposób na uniknięcie zbędnych problemów i dodatkowych zmartwień.

Hydranty wewnętrzne i zewnętrzne należy przeglądać raz w roku - czy to aż tak często?

Przeglądu hydrantów dokonuje profesjonalnym urządzeniem z ważnym świadectwem wzorcowania i certyfikatem CNBOP.Jak przebiega realizacja usługi:

 • Państwo dzwonią do mnie pod numer tel. 502607653.
 • Uzgadniany jest termin realizacji usługi.
 • Mają Państwo możliwość negocjacji ceny.
 • W wyznaczonym terminie przyjeżdżam do Państwa.
 • Dokonuje przeglądu i badania hydrantów.


Aby dokonać badania:

 • Otwieram szafkę hydrantową.
 • Podłączam urządzenie pomiarowe do zaworu hydrantowego.
 • Sprawdzam ciśnienie statyczne, następnie podczas wypływu wody do wcześniej przygotowanej beczki serwisowej odczytuję ciśnienie dynamiczne.
 • Spisuje wyniki z urządzeń pomiarowych.
 • Dokonuje obliczeń.
 • Sporządzam odpowiedni protokół z badania hydrantów.


Czy zgodzisz się ze mną, że odpowiedni przegląd hydrantów może być gwarancją spokoju? Jeśli tak to zadzwoń (tel. 502607653)

Bądź gotowy do kontroli przeprowadzanej przez Państwową Straż Pożarną.